اسپورت جامه

مجموعه اسپورت جامه با هدف تغییر در نحوه فروش سنتی و حضوری کالاهای ورزشی و صرفه جویی در هزینه ها و زمان شما ورزش دوستان عزیز در سال ۱۳۹۵ با نام تیم اسپورت شروع به فعالیت کرد و پس از حضور موفق در این عرصه از سال ۱۳۹۷ با نام تجاری اسپورت جامه و با سرمایه گذاری های بسیار بیشتر از قبل وارد بخش تازه ای از دوران فعالیت خود شد .

اهداف

تمام هدف ما در اسپورت جامه رضایت مشتریانمان است . چرا که خوب میدانیم مسیر پیشرفت و حیات طولانی در هیچ کسب وکاری بدون رضایت مشتریان فراهم نخواهد شد . پس سعی کردیم با بهره گیری از تجربیات طولانی خود در عرصه ی فروش کالا ی ورزشی بتوانیم با کیفیت ترین کالاهای وارداتی و تولیدشده را برای شما عزیزان با مناسب ترین قیمت ممکن فراهم کنیم.

اشتغالزایی

تیم اسپورت جامه متشکل از نیروهای خبره و باتجربه و همچنین نیروهای با استعداد و جوان است و ما  خداوند را شاکریم که توانسته ایم  برای جوانان کشورمان شرایطی را فراهم بیاوریم که بتوانند  در محیطی آرام و کاملا حرفه ای در راستای خدمت به شما ورزش دوستان عزیز تلاش کنند.

چشم انداز

ما در تلاشیم که به بزرگترین فروشگاه آنلاین محصولات ورزشی در خاورمیانه تبدیل شویم و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد و این مهم اتفاق نخواهد افتاد جز با حمایت و دلگرمی شما همراهان عزیزمان.