اخبار

رسمی : فصل جاری لیگ برتر انگلیس ادامه پیدا خواهد کرد

جلسه چهار ساعته باشگاه های لیگ برتر برای تصمیم گیری در مورد از سر گیری امروز برگزار شد و در نهایت باشگاه ها به ادامه فصل در شرایطی که سلامتی شان مورد تهدید نباشد رای مثبت دادند. تقریبا دو ماه از آخرین دیدار لیگ برتر این فصل به دلیل همه گیر شدن ویروس کرونا گذشته و در این مدت مسابقات مکررا به تعویق افتاده است.

هدف اصلی جلسه امروز رسیدن به نتیجه ای واحد در مورد ادامه فصل بود و در نهایت باشگاه ای لیگ برتری به ادامه مسابقات پشت درهای بسته و بدون حضور تماشاگران رای دادند. انگلیس در حال حاضر رتبه سوم مرگ و میر بر اثر ویروس کرونا را دارد، اما دولت قصد دارد برای افزایش روحیه عمومی شرایط را برای برگزاری مسابقات فراهم کند و به نظر این اتفاق به زودی رخ خواهد داد.

 

در حال حاضر تمرینات برخی تیم ها با شرایط خاصی آغاز شده و بدین ترتیب بازیکنان باید در هنگام ورود و خروج با یکدیگر تماسی نداشته و در تمرینات نیز از هم فاصله بگیرند. همچنین بازیکنان و کارمندان باید هنگام ورود به تمرین اتومبیل های خود با فاصله پارک کنند و ماساژ نیز مگر با تایید پزشک باشگاه مجاز نخواهد بود. به نظر می رسد از تاریخ ۱۸ می تمرینات گروهی برای همه تیم ها برگزار می شود و تاریخ ۸ ژوئن نیز زمان احتمال آغاز لیگ برتر اعلام شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *